Regulamin

Ustalenia ogólne
1. Aby móc kompletnie korzystać z serwisu oraz zamieszczać w nim treści, trzeba wykonać bezpłatną rejestrację.
2. Rejestracja na stronie jest oczywista z daniem pozwolenia na warunki sprecyzowane w statucie.
3. Wraz z art. 116 „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r., zakazane jest kopiowanie i przedrukowywanie tekstów prezentowanych na witrynie gotowka-kredyt.pl. Naruszenie tego przepisu wiąże się ze zawiadomieniem organów ścigania.
4. Użytkownik jest w pełni odpowiedzialny za zamieszczony treść. Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za straty będące rezultatem wykorzystania felietonów zamieszczonych na serwisie.
5. Twórca treści informuje, że ma pełne prawa autorskie.
6. Treści nie mogą być zamieszczane na innych serwisach ani przed, ani po opublikowaniu ich na gotowka-kredyt.pl.
7. Artykuły, które nie spełniają zaleceń, będą pominięte. Administrator witryny zastrzega sobie prawo do braku zgody na publikację bez ujawniania faktycznej przyczyny.
8. Na gotowka-kredyt.pl obowiązuje ograniczenie odpowiedzialności właściciela bloga. Internauta wie, że serwis ma styl informacyjno-rozrywkowy, podobnie jak zamieszczane na nim teksty. Nie wyrażają one rad ani zaleceń w określonych przypadkach. Publikowane teksty przedstawiają założenia ich autorów. Administrator nie jest odpowiedzialny za treść komentarzy pozostawianych pod tekstami.

Zamieszczanie artykułów w serwisie
1. Treść winna być zgodna z zasadami polskiej gramatyki i ortografii. Artykuły z uderzającymi pomyłkami nie zostaną opublikowane.
2. Zawartość artykułu musi mieć charakter informacyjno-rozrywkowy i być frapująca dla internautów.
3. Każdy felieton musi być wyjątkowy, zastanawiający i przystępny dla internautów.
4. Dodawane teksty muszą zawierać nie mniej niż 2500 znaków bez odstępów.
5. W artykule możliwe jest załączenie nie więcej niż jednego linka w postaci URL lub brand.
6. Tekst i linki prowadzące do zewnętrznych stron nie powinny przedstawiać zawartości niezgodnych z prawem oraz tematów dla osób pełnoletnich.
7. Do wszystkich publikacji wypada załączyć grafikę. Plik nie może naruszać wytycznych Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.