polskie pieniądze

Jak poprawić zdolność kredytową. 4 rzeczy, które warto zrobić przed złożeniem wniosku o kredyt

Skorzystaj z dodatkowych produktów banku Banki nierzadko proponują skorzystanie z produktów należących do ich oferty, na przykład z przeniesienia rachunku osobistego….Skorzystaj z dodatkowych produktów banku 4. Złóż wniosek ze współkredytobiorcą Dlaczego zdolność kredytowa jest istotna? Zdolność kredytowa jest bardzo ważna, jeśli chcesz uzyskać kredyt. Dlaczego? Otóż banki nie udzielają kredytów wszystkim jak leci.

Czytaj więcej

Kredyt hipoteczny na dom

Co zrobić, kiedy nie masz odpowiedniego wkładu własnego do kredytu hipotecznego?

Kredyt bez wkładu własnego – inne sposoby Teoretycznie jest jeszcze kilka sposobów na zakup mieszkania bez wkładu własnego, aczkolwiek w praktyce banki rzadko je akceptują, dlatego jedynie je tu wymienimy….Brak wkładu własnego a kredyt hipoteczny Mamy dobrą wiadomość – choć przepisy wyraźnie mówią, że banki mogą przyznawać kredyt hipoteczny w wysokości maksymalnie 80% wartości nieruchomości, a 20% musi wpłacić kupujący, są wyjątki od tej reguły.

Czytaj więcej

portfel

Jaki kredyt dostaniesz bez zdolności kredytowej?

W banku może być nam ciężko otrzymać pieniądze, nie brak jednak alternatyw. Dla jasności – jeżeli nie mamy długów, a nasza zdolność kredytowa jest niska, bank z lekkimi oporami może udzielić nam kredytu, choć będzie nas to więcej kosztowało….W większości przypadków wyklucza on możliwość otrzymania pieniędzy z banku. Jednak to, gdzie można starać się o kredyt bez zdolności, wskazuje publikacja na www.halokredyty.pl.

Czytaj więcej

dla kogo kredyt odnawialny

Kredyt gotówkowy, odnawialny, debet czy karta kredytowa – co wybrać kiedy potrzebujesz gotówki?

Kredyt odnawialny dokładniej wyjaśnia publikacja: go2kredyt.pl/co-to-jest-i-jak-dziala-kredyt-odnawialny, z której dowiesz się, na jakich zasadach banki udostępniają pieniądze w tej formie….Kredyt gotówkowy kusi szybką i nieskomplikowaną procedurą przyznawania wnioskowanej kwoty, jednak zanim udasz się do banku przemyśl czy rzeczywiście musisz się zadłużać i czy podołasz spłacie zobowiązania w wyznaczonym terminie.

Czytaj więcej

monety

Czym są pożyczki bez BIK?

Oznacza to, że działają na nieco innych zasadach niż banki i zgodnie z wewnętrznym regulaminem mogą, choć nie muszą weryfikować klientów w bazach dłużników. Brak oceny klienta może być korzystny dla osób, których historia kredytowa nie jest najlepsza….Kiepska zdolność kredytowa, która skreśla możliwość otrzymania gotówki w banku, nie jest przeszkodą w firmach pozabankowych. To także dobre rozwiązanie dla osób, które w ogóle nie mają historii kredytowej.

Czytaj więcej

jak usunąć dane z BIK

Jak sprawdzić BIK za darmo? Czy da się wyczyścić BIK?

Korzystają zazwyczaj z argumentu niedochowania przez banki obowiązku powiadomienia klienta o opóźnieniu w spłacie w terminie 30 dni. W ten sposób w imieniu konsumenta próbują podważyć niezachowanie należnych procedur….To pomocne rozwiązanie w sytuacji, w której bank odmówił nam udzielenia kredytu, możemy w ten sposób również sprawdzić ile kredytu pozostało nam jeszcze do spłaty.

Czytaj więcej