Domek na kalkulatorze

Kredyt hipoteczny bez wkładu własnego – czy możliwy?

A czy kredyt hipoteczny bez wkładu własnego jest możliwy? Czy można to ominąć? Kredyt hipoteczny – co warto wiedzieć? Warunki uzyskania kredytu hipotecznego Kredyt na mieszkanie bez wkładu własnego – czy możliwe? Kredyt hipoteczny – co warto wiedzieć?…Większe szanse na przyznanie kredytu hipotecznego mają osoby, które pracują w oparciu o umowę o pracę, najlepiej na czas określony. Maksymalnie kredyt hipoteczny można zaciągnąć na 35 lat. gotówka w

Czytaj więcej

Kredyt hipoteczny na dom

Co zrobić, kiedy nie masz odpowiedniego wkładu własnego do kredytu hipotecznego?

Brak wkładu własnego a kredyt hipoteczny Mamy dobrą wiadomość – choć przepisy wyraźnie mówią, że banki mogą przyznawać kredyt hipoteczny w wysokości maksymalnie 80% wartości nieruchomości, a 20% musi wpłacić kupujący, są wyjątki od tej reguły….Jeśli jednak nie masz innej możliwości, zawsze dokładnie zapoznaj się z warunkami UNWW, a także zastanów się, czy nie lepiej poczekać z kredytem hipotecznym, aż zgromadzisz wymaganą sumę.

Czytaj więcej

Wykresy, kalkulator

Kredyt czy pożyczka? Co wybrać?

Niezależnie od tego, czy staramy się o kredyt gotówkowy, hipoteczny czy samochodowy, banki dokładnie weryfikują nasze dane i dochody. Przede wszystkim analizowana jest zdolność kredytowa….To szczególnie istotne w przypadku zobowiązań długoterminowych, jak kredyty hipoteczne. One też posiadają dodatkowe zabezpieczenie w postaci hipoteki. Z tego względu są tańsze od pożyczek.

Czytaj więcej